הצטרף לאינדקס העסקים פרסם הזדמנות

סיפורי הצלחה:

 

 • "עם עליית BizPro לאוויר התחלתי לקבל בקשות להצעות מחיר מלקוחות בנגב. קיבלתי מספר הזמנות עבודה ואני בטוח שיגיעו עוד בהמשך ככל שהמיזם יתעצם".

  חיים חדד, בעלים

  חברת השק

 • "זכיתי לקבל שירות מנציגי ביזבנגב אשר ליוו אותי צעד אחר צעד עד להצלחה בביצוע עסקאות עם לקוחות. המיזם מאפשר לנו לממש את הפוטנציאל הגלום ביכולות שלנו ולהרחיב את קהל הלקוחות שלנו".

  אריה ברקוביץ'

  חברת MetaLine

רוצה להיות סיפור ההצלחה הבא?

הצטרף עכשיו לביזבנגב, תהנה ממערכת BizPro ותתחיל להרוויח יותר

 • "נחשפתי למיזם באמצעות כנס "עושים עסקים בנגב" שהתקיים בדימונה, הצלחתי לצמצם פערים עם מינהל הרכש בעירייה, התחלתי לקבל בקשות להצעות מחיר מהתחום שלי, מה שבעבר היה בגדר חלום".

  אבי אוזנה

  א.א מחשבים

 • מאז שנרשמנו כספקי ציוד מחשבים אנחנו מקבלים הזמנות עבודה בצורה מרוכזת ממגוון מוסדות ציבור בנגב. מודה שחששתי שהכל מכור ושרק ספקים גדולים יזכו אבל אני שמח לגלות שטעיתי בגדול!

  יעקב טרבלניק

  חברת PC-CRAFT

 • "קיבלנו מעל ל-50 בקשות עבודה שונות, התחלנו לעבוד עם 10 מוסדות רכש חדשים, ביניהם רשויות מקומיות ומוסדות ציבור, הכנסנו עד כה קרוב ל-40,000 ₪, לא כולל ההזמנות שבדרך, והכל לאחר חודשיים בלבד בהם הכנסנו עבודה חדשה לעסק. הפורטל מדהים ופשוט עובד!"

  נציג החברה

  אופיס 2000

 • "הופתענו לגלות עד כמה המערכת יעילה! תוך זמן קצר קיבלנו עבודה מעריית דימונה איתה לא עבדנו בעבר ואף זכינו להזמנות עבודה נוספות! לולא מיזם ביזבנגב היינו צריכים להשקיע אמצעי שיווק רבים על מנת להגיע לאותם לקוחות מהם קיבלנו בקשות להצעת מחיר".

  קטיה מסובר

  בדים נט

הצטרפת והצלחת?

שתף אותנו בסיפור ההצלחה שלך וקבל חשיפה לעסק

 • "נחשפנו ללקוחות חדשים מצידו השני של הנגב,קיבלנו חשיפה אדירה לעסק שלנו. לנו זה חסך המון תקציבי שיווק ופתח לנו דלתות שלבד לעולם לא היינו מסוגלים לפתוח".

  נציג החברה

  ע.ד סופר

הידעתם?

מהיום כשאתה חלק ממאגר הספקים המובילים בנגב תוכל להינות מנגישות מקסימלית ללקוחות חדשים.
כל קניין חדש במערכת שטרם הכרת יכול להיות לקוח פוטנציאלי שלך!