איך עושים ביטוח רכב ליום אחד?

השאלה האם לעשות ביטוח היא לא היא שאלה של חלוקת סיכון וזאת מכיוון שאם אתם אוהבי סיכון אזי לא בטוח שתצטרכו לעשות ביטוח. עם זאת, יש חריגים לכלל הזה וזאת מכיוון שבישראל חובה לעשות ביטוח חובה. ביטוח זה מפצה בעת תאונה את הנהג לו הוא נפגע, את הנוסעים ברכב והולכי רגל לו פגעתם בהם. על רקע זה אנו חייבים לציין כי גם ליום אחד כדאי לעשות ביטוח.

עליכם לדעת כי גם אם אין לכם ביטוח רכב ליום אחד אתם יכולים לעשות ביטוח וכך להגן על עצמכם מפני נזק כספי אדיר. כיום רוב חברות הביטוח מאפשרות לעשות ביטוח ליום אחד ואתם יכולים לעשות את הביטוח או דרך האפליקציה של חברת הביטוח או להרים טלפון אל חברת הביטוח לעשות דרך המוקד ביטוח ליום אחד.

מה אני צריך לדעת על ביטוח נהג חדש?

אין מחלוקת על כך כי נהגים חדשים מעורבים יותר בתאונות וזאת מכיוון שנהיגה היא עניין של ניסיון, ככל שאתה יותר מנוסה כך תעשה פחות תאונות. לכן לכל משפחה כדאי לעשות ביטוח נהג חדש.

ביטוח נהג חדש הוא הכרח המגן על הנהג הצעיר ומבטיח כי במקרה של תאונה הוא לא ישלם כסף כפיצוי. על רקע זה אתם צריכים לדעת כי ביטוח לנהגים חדשים עולה יותר מאשר ביטוח רכב אונליין או ביטוח לנהג מנוסה וזאת מכיוון שהסיכון לנהג חדש הוא יותר גדול. זה הכלל בביטוחים ככל שהסיכון יותר גדול כך הוא יהיה יותר יקר וזה חל גם כאשר אנו מדברים על נהגים חדשים והביטוח שלהם.

ביטוח רכב

האם כדאי לי לעשות ביטוח צד ג'?

אם יש לכם רכב אנו מציעים לכם לעשות ביטוח רכב אונליין צד ג'. ביטוח זה יגן עליכם במקרה של נזק לרכב, במקרה של גניבה ויעזור לכם אם תרצו עם גרירה ושירותי דרך. כאשר אנו עושים תאונה אנו לא רוצים להיכנס לבור כספי וביטוח צד ג' מונע זאת מאתנו ולכן כל כך אבל כל כך מומלץ לעשותו.

 

 

 

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

B-GOOD

הדפסת ומכירת חולצות בית ספר עם החברה המובילה בארץ​. אנחנו מציעים חולצות והדפסות איכותיות ביותר המתאימות לרוב בתי הספר ומתחייבת לשירות מהיר, מקצועי ואמין, ברמה אחרת.

אז מה היה לנו בכתבה: