הלוואת חוץ בנקאיות – מדוע הלוואה היא פתרון אידיאלי להתמודדות עם קשיים כלכליים?

במצב בו אנחנו מתמודדים עם קושי כלכלי, בין אם זה חוב ובין אם זה צורך לבצע הוצאות לא צפויות, עולות בנו לא מעט שאלות ואף חרדות, כיצד נוכל להתמודד עם הקושי הזה.

אם מדובר בקושי קטן, ספציפי, אז הפתרון יכול להיות פשוט וסטנדרטי, למשל, לצמצם הוצאות במשך תקופת זמן מסוים, מתוך אפשרות שזה יאפשר לנו לפנות כספים לשלם את החוב או לבצע את ההוצאות, מתוך מחשבה שבעתיד נוכל לחזור לאיזון ולמצב בו נוכל להמשיך להוציא כספים כפי שאנחנו רוצים.

 

האופציות העומדות בפנינו ומדוע הלוואה חוץ בנקאית היא האופציה המועדפת

אם מדובר בקושי גדול, הרי שאנחנו צריכים לחפש פתרונות אחרים. למשל, פתרונות מחוץ לסדר הקיים וליכולות שעומדות לרשותנו. לרשותנו עומדות מספר אופציות לפתרונות:

שימוש בחסכונות כולל קופות גמל וקרנות השתלמות, מכירת נכסים (דירה או רכב), הלוואה מהבנק, הלוואה מקרובי משפחה, חיפוש משרה נוספת, הלוואה מגורם חוץ בנקאי.

מבין כל האופציות שציינו, הלוואות חוץ בנקאיות הן בדרך כלל הפתרון האידיאלי, הן מבחינה כלכלית והן מבחינה מעשית. על מנת להבין מדוע, רצוי להסביר תחילה מדוע פחות משתלם להשתמש באופציות האחרות.

שימוש בחסכונות, קופות גמל וקרנות השתלמות – זה לא משתלם להשתמש באופציות אלו, מאחר ועד שהגענו למקום בו צברנו הון מסוים, יהיה עדיף להמתין עם השימוש בו לצרכים אחרים. מה עוד שאם נבחר להשתמש באופציה זו לפני הזמן, מאלצת אותנו לשלם מס או תשלום אחר.

מכירת נכסים – מעבר לעובדה שזה אקט קיצוני, הרי זה לא עניין של יום-יומיים, מה עוד שזה גם דורש מאיתנו חיפוש פתרונות אחרים שעלולים לעלות לא מעט כסף.

משרה נוספת – גם כאן, לא מדובר בעניין של יום-יומיים, ולא תמיד זה יכול לסייע באופן מיידי. זה יכול להועיל, אך אנחנו צריכים למצוא את התנאים המתאימים לכך.

הלוואות – מבין כל האופציות בכלל ובפרט בהיבט של הלוואות, הרי הלוואה חוץ בנקאית היא גם משתלמת וגם אפשרית באופן מיידי. אנחנו יכולים לפנות לגורם המתאים ולקבל תוך זמן קצר את ההלוואה עם הסכום הרלוונטי עבורנו.

הסיבה בגינה הלוואה חוץ בנקאית משתלמת על פני הלוואה בנקאית היא, במקרה של הלוואה כזו אנחנו יכולים להגיש בקשה ולקבל את סכום הכסף תוך זמן קצר, מבלי שיש צורך להגיש יותר מדי מסמכים וכן מבלי שמצב חשבון הבנק ישפיע על היכולת שלנו לקבל אותה. הסיכוי שנוכל להשתמש בכסף לפתרון הבעיה הוא גבוה יותר.

 

איך לוקחים הלוואה חוץ בנקאית?

על מנת לקבל ולהשתמש באופציה של הלוואה חוץ בנקאית, עלינו לדעת מה גובה הסכום שאנחנו צריכים ולבדוק מה גובה הסכום שהחברה המלווה מוכנה לספק לנו. כמו כן, עלינו לבדוק מה הריבית שהיא גובה ומה תנאי ההחזר מבחינת לוחות הזמנים.

רצוי מאוד לייצר תוכנית החזר תשלומים מסודרת שתעזור לנו מדי חודש לבצע החזר ומנגד, להמשיך ולהתנהל בצורה סדירה מבחינת הוצאות, על פי הצרכים שלנו.

"אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל."

הלוואת חוץ בנקאיות

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

B-GOOD

הדפסת ומכירת חולצות בית ספר עם החברה המובילה בארץ​. אנחנו מציעים חולצות והדפסות איכותיות ביותר המתאימות לרוב בתי הספר ומתחייבת לשירות מהיר, מקצועי ואמין, ברמה אחרת.

אז מה היה לנו בכתבה: