הצטרף לאינדקס העסקים פרסם הזדמנות

סיפורי הצלחה:

 • נציג החברה

  ע.ד סופר

  "נחשפנו ללקוחות חדשים מצידו השני של הנגב,קיבלנו חשיפה אדירה לעסק שלנו. לנו זה חסך המון תקציבי שיווק ופתח לנו דלתות שלבד לעולם לא היינו מסוגלים לפתוח".

 • אריה ברקוביץ'

  חברת MetaLine

  "זכיתי לקבל שירות מנציגי ביזבנגב אשר ליוו אותי צעד אחר צעד עד להצלחה בביצוע עסקאות עם לקוחות. המיזם מאפשר לנו לממש את הפוטנציאל הגלום ביכולות שלנו ולהרחיב את קהל הלקוחות שלנו".

רוצה להיות סיפור ההצלחה הבא?

הצטרף עכשיו לביזבנגב, תהנה ממערכת BizPro ותתחיל להרוויח יותר

 • אבי אוזנה

  א.א מחשבים

  "נחשפתי למיזם באמצעות כנס "עושים עסקים בנגב" שהתקיים בדימונה, הצלחתי לצמצם פערים עם מינהל הרכש בעירייה, התחלתי לקבל בקשות להצעות מחיר מהתחום שלי, מה שבעבר היה בגדר חלום".

 • יעקב טרבלניק

  חברת PC-CRAFT

  "מאז שנרשמנו כספקי ציוד מחשבים אנחנו מקבלים הזמנות עבודה בצורה מרוכזת ממגוון מוסדות ציבור בנגב. מודה שחששתי שהכל מכור ושרק ספקים גדולים יזכו אבל אני שמח לגלות שטעיתי בגדול!"

 • נציג החברה

  אופיס 2000

  "קיבלנו מעל ל-50 בקשות עבודה שונות, התחלנו לעבוד עם 10 מוסדות רכש חדשים, ביניהם רשויות מקומיות ומוסדות ציבור, הכנסנו עד כה קרוב ל-40,000 ₪, לא כולל ההזמנות שבדרך, והכל לאחר חודשיים בלבד בהם הכנסנו עבודה חדשה לעסק. הפורטל מדהים ופשוט עובד!"

 • קטיה מסובר

  בדים נט

  "הופתענו לגלות עד כמה המערכת יעילה! תוך זמן קצר קיבלנו עבודה מעריית דימונה איתה לא עבדנו בעבר ואף זכינו להזמנות עבודה נוספות! לולא מיזם ביזבנגב היינו צריכים להשקיע אמצעי שיווק רבים על מנת להגיע לאותם לקוחות מהם קיבלנו בקשות להצעת מחיר".

הצטרפת והצלחת?

שתף אותנו בסיפור ההצלחה שלך וקבל חשיפה לעסק

הידעתם?

מהיום כשאתה חלק ממאגר הספקים המובילים בנגב תוכל להינות מנגישות מקסימלית ללקוחות חדשים.
כל קניין חדש במערכת שטרם הכרת יכול להיות לקוח פוטנציאלי שלך!