הצטרף לאינדקס העסקים פרסם הזדמנות

 כל מה שרציתם לדעת על מערכת המסחר האלקטרוני:

 

הרשות לפיתוח הנגב השיקה תחת הפורטל ביזבנגב את המערכת למסחר אלקטרוני BizPro שתפקידה לייצר זירת מסחר בין בעלי העסקים בנגב לבין מנהלי רכש וקניינים במוסדות וארגונים בנגב.
המערכת הוקמה על מנת לפתח את הכלכלה המקומית בנגב ע"י יצרית חיבורים עסקיים בין צד הביקוש (קניינים ומנהלי רכש) לבין צד ההיצע (העסקים בנגב). כל עסק אשר רשום באתר ביזבנגב מקבל נגישות מקסימלית דרך המערכת לכלל הבקשות להצעות מחיר מהארגונים המובילים בנגב.
המערכת נמצאת כעת בשלבי הטמעה ופיילוט ועל כן אינה כרוכה בתשלום, המערכת עתידה להיות בתשלום בעתיד ועל כך נעדכן את כל בעלי העסקים החברים באינדקס ומשתתפים בזרית המסחר.
באם בעל העסק לא ירצה להשתתף בעלויות של המערכת כאשר היא תהיה בתשלום הוא יוכל לעשות זאת ועם זאת עדיין להיות רשום בפורטל ביזבנגב שהינו בחינם לכלל בעלי העסקים מהנגב.
כשעסק נרשם באתר ביזבנגב הוא עובר אוטומטית למערכת BizPro.
בעל העסק מעדכן את הפרופיל העסקי שלו ובחור את תחומי העיסוק הרלוונטיים אליו, הבקשות להצעות מחיר יישלחו לי תחומי העיסוק שבעל העסק סימן בפרופיל העסקי שלו.
הבקשות להצעות מחיר נשלחות ישירות למייל עמו נרשם בעל העסק לביזבנגב. במייל מופיעה הבקשה כקובץ מצורף בגרסת PDF ובגוף המייל ישנו קישור המוביל ישירות למערכת BizPro. בלחיצה על הקישור בעל העסק יגיע ישירות לאותה בקשה בתוך מערכת ביזפרו, שם יוכל בעל העסק/נציג העסק להציע הצעה.
דרכים נוספות להגיע למערכת BizPro:
- דרך האזור האישי בפורטל ביזבנגב ע"י לחיצה על הכפתור עבור למערכת BizPro.
במידה וקיבלת בקשה למייל, לחץ על הקישור בשם "לחץ כאן" שיוביל אותן אל תוך מערכת BizPro. הקישור יוביל אותך ישירות לבקשה המקורית ומעליה תמצא כפתור בשם "צור הצעת מחיר". בלחיצה על הכפתור תיפתח לך תבנית הבקשה עם אפשרות להזין מחיר מול כל שורת מוצר.
המערכת תחשב לך אוטומטית את סה"כ הצעת המחיר ותאפשר לך:
- לתת הנחה במידה ואתה מעוניין
- להוסיף הערות אותן אתה מעוניין להעביר לקניין
- לצרף מפרט או תמונה של המוצר/ים מתוך תיקייה במחשב שלך
ברגע שההצעה מוכנה כל מה שעליך לעשות זה ללחוץ על הכפתור "הנפקת המסמך" והצעתך תישלח אוטומטית לאותו קניין ששלח את הבקשה.
במערכת BizPro נמצאים:
- קניינים מהמוסדות המובילים בנגב (מוסדות עוגן כגון המרכז הרפואי סורוקה, אונ' בן גוריון, מכללת ספיר ועוד..., רשויות מקומיות ומועצות אזוריות מהנגב, בתי ספר בניהול עצמי מתנ"סים ועמותות שונות.
- ספקים מהנגב: בעלי עסקים, נותני שירותים ויועצים מהנגב בלבד בהתאם לחוק הרשות לפיתוח הנגב.
כאשר קניין מזין בקשה חדשה הוא בוחר לה תוקף שנע בין יומיים לשבוע ולפעמים יותר. יש לשים לב לתוקף הבקשה.
לאחר התאריך האחרון לשליחת ההצעות הבקשה תינעל ולא יהיה ניתן להגיש עליה הצעה. לכן חשוב לענות על כל בקשה בהקדם האפשרי.
על כל בקשה מופיע שם הגוף המפרסם. ברוב הבקשות הקניין בחר להציג את פרטי ההתקשרות עמו.
בחלק מהבקשות אין פרטי התקשרות אלא רק את שם ותפקיד הקניין באותו מוסד רכש. האפשרות הראשונה היא להציע הצעה ולהוסיף שאלות לחידוד בשדה ההערות על גבי ההצעה. יש לוודא שגם פרטי העסק מופיעים בראש ההצעה או להוסיפם בהערות.
הצעת המחיר נשלחת לקניין שהזין את הבקשה בלבד ורק הוא יכול לצפות בהצעות מחיר.
עליך לבטל את ההצעה שנשלחה ע"י פונקציית הביטול מעל ההצעה בצד שמאל וליצור הצעה מתוקנת. הקניין יקבל את ההצעה המתוקנת עם התראה על שינוי בהצעת מחיר.
במידה והקניין בחר בהצעה שלך הוא ישלח לך הזמנת עבודה, במידה והינך ספק חדש באותו מוסד או ארגון, יישלחו אליך טפסים להקמת ספק ולאחר מכן הזמנת עבודה מסודרת.
מטרת המערכת לשלוח לך כמה שיותר הזדמנויות רלוונטיות לתחום העיסוק שלך. במידה והבקשה שקיבלת לא רלוונטית אין צורך להציע הצעה או להשיב למייל ופשוט להתעלם. במידה ומדובר במגמה והבקשות לא קשורות בכלל לתחום שלך מדובר בהגדרת קטגוריית עיסוק לא נכונה במערכת.
הנך יכול לערוך את הפרטים בפרופיל האישי שלך בביזפרו או ליצור עמנו קשר במייל: bizbanegev@negev.co.il ולכתוב לנו את שם העסק, נושא הפנייה, טלפון ואת הקטגוריות שהנך מעוניין לעדכן.
כאשר אנו מדריכים את הקניינים אנו מדגישים שעליהם להיות ברורים ככל הניתן בניסוח הבקשות.
כמו כן המערכת מאפשרת להציע תחליפים במידה והקניין מעוניין בכך. בנוסף ישנה תמיד אפשרות לצרף קבצים ולהוסיף הערות במידה וישנם תחליפים יותר איכותיים למוצרים המבוקשים.
אנו ממליצים תמיד להוסיף בהערות האם המחיר הסופי כולל הובלה או לא על מנת למנוע אי וודאות ואפשרות שהצעתך לא תיבחר. ככל שההצעה תהיה ברורה ומדויקת כך גם הסיכוי שהיא תיבחר יגדל.
כאשר סיימת למלא את המחירים בטופס ההצעה תוכל לצרף כל קובץ בו הנך מעוניין לשתף את הקניין כגון: מפרט טכני, תמונה, קטלוג, טבלאות ועוד...
ניתן לצרף את הקובץ ע"י לחיצה על "הוסף קובץ" שנמצא בתחתית טופס הבקשה בצד שמאל.
הקניינים שפעילים במערכת יתייחסו אך ורק להצעות שיתקבלו דרך מערכת BizPro.
מערכת BizPro הינה מערכת אינטרנטית על כן,אין צורך להתקין שום דבר על המחשב הפרטי שלך.
שים לב המערכת נתמכת ע"י גוגל כרום, firefox ,explorer רק במידה ויש לך windows 11.
כל הבקשות להצעות מחיר וההצעות שהצעת נשמרות במערכת. בתפריט העליון בצד ימין ישנו כפתור "לוח בקרה" בחר בשורה "בקשות וטיפול בהצעות מחיר" ותגיע לכל הבקשות הפתוחות, סגורות או מבוטלות שאי פעם קיבלת. בלחיצה על כל בקשה תוכל לצפות בהצעה ששלחת.
במידה והגעת לאזור ההתחברות למערכת BizPro, הזנת ח.פ/ת.ז ושכחת את הסיסמא, אתה יכול לקבל חדשה בלחיצה על שכחתי סיסמא.
יפתח לך חלון המבקש את כתובת המייל שלך לשם תישלח הסיסמא החדשה לאחר כ-2 דקות. אנא וודא שאתה מעתיק נכון את כל הסיסמא לא כולל מרווחים, אותיות או מספרים נוספים. אם בכל זאת אתה לא מצליח להתחבר אתה מוזמן ליצור קשר עם צוות התמיכה הטכנית של ביזבנגב ונציג שירות יצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
ראשית וודא שאתה גולש עם גולגל כרום ולא עם אקספלורר. שנית רענן את העמוד או פתח עמוד חדש. אם בכל זאת אתה מגיע לעמוד לבן, עליך ליצור עמנו קשר דרך "צור קשר" שבתחתית העמוד ונציג שירות יצור איתך קשר בהקדם האפשרי
הסיבה העיקרית לכך היא גלישה באינטרנט אקספלורו או גרסת windows ישנה. עליך לעבור לגוגל כרום או Firefox.
אם אתה עדיין מתקשה, נשמח לסייע לך בתמיכה מרחוק. כל שעליך לעשות זה ליצור פנייה דרך הטופס "צור קשר" שבתחתית העמוד

הידעתם?

מהיום כשאתה חלק ממאגר הספקים המובילים בנגב תוכל להינות מנגישות מקסימלית ללקוחות חדשים.
כל קניין חדש במערכת שטרם הכרת יכול להיות לקוח פוטנציאלי שלך!